مقالات

طراحی زیبای منزل با شیشه ویترای

شیشه ویترای

آشنایی با شیشه ویترای

شیشه ویترای همان نقاشی روی شیشه است. این روزها این شیشه برای دکوراسیون داخلی منازل بسیار پر طرفدار شده است. از شیشه‌های پر نقش و نگار ویترای برای زنده کردن فضای خانه و جلوه و جلا بخشیدن به آن استفاده می‌شود. در واقع این محصول پل اتصال طراحی سنتی و مدرن است. در واقع اینگونه است که استفاده از آن در آپارتمان کوچک شما، فضایی شرقی ایجاد می‌کند که مشابه خانه نجیب زادگان در تاریخ است. همچنین این طرح و نقش‌ها حالت سحرآمیز و بازی و شکست نور را به طراحی مدرن شما می‌افزاید.

شیشه ویترای در همه جا منزل

استفاده از شیشه ویترای در طراحی داخلی خانه‌ها علاوه بر زیبایی بخشیدن به منزل، طرافت را اشنی هر مدل دکوراسیون داخلی می‌کند. از این مدل شیشه ها در درها، پنجره‌ها، پنل‌های شیشه ای استفاده می کنند. همچنین در بخشی از کمد، راهرو، حمام، سرویس بهداشتی، راه پله و آشپزخانه به کار گرفته می‌شود. همچنین از آن می‌توان در تزیین سقف‌ها و پارتیشن‌ها نیز استفاده کرد.

شیشه ویترای روی درب ورودی منازل انتخاب هوشمندانه‌ای است که علاوه بر زیبایی، به علت نقش و نگار می‌تواند جای شیشه مات کن را بگیرد. در واقع از بیرون داخل خانه مشخص نیست و علاوه بر آن زیبا و خیره کنند هم هست. برای دیوارهای کاذبی که در منزل استفاده می‌شود می‌توان از این محصول بهره برد و زیبایی را در فضای خانه پخش کرد.

همچنین استفاده از شیشه نقاشی شده در آشپزخانه هم متداول است بدین صورت که از آن می‌توان برای ویترین‌ها، دیوار بین کابینت‌های زمینی و دیواری در آشپزخانه استفاده کنید و قسمت‌هایی از کابینت که شیشه دارند استفاده کرد. خرید شیشه ویترای

زیبا سازی فضا

همان طور که انتظار می‌رود نقاشی های رنگی روی شیشه زیبایی و جلوه خاصی به محیط اطرافش می‌دهد. در واقع رنگ‌های روشن مورد استفاده در این شیشه زیر نور خورشید درخشش زیبایی ایجاد می‌کند و جلوه بصری زیادی را موجب می‌شود. استفاده از این سبک هنر را به دکوراسیون داخلی منازل اضافه می‌کند که همراه آن آرامش و پویایی نیز به خانه می‌آید. علاوه بر این‌ها به علت داشتن طرح‌ها متنوع و خلاقانه در ایجاد شیشه ویترای، دست شما در انتخاب طرح باز است و بی نهایت گزینه در پیش روی خود خواهید داشت.

استفاده از شیشه نقاشی شده روی سقف بسیار جلابخش به محیط است. در منازل، رستوران‌ها، کافی شاپ‌ها و نمایشگاه‌ها استفاده زیادی دارد. چند نمونه از مزایای استفاده از شیشه ویترای در سقف به شرح زیر است:

نصب سریع، بی ضرر و با دوام، در مقابل رطوبت مقاوم، نظافت آسان، امکان استفاده از هر مدل لوستر و چراغ سقفی، پلنوم‌های قابل تنظیم برای قایم کردن سیم‌های چراغ، تنوع بیش از اندازه، استفاده از طرح شخصی و خلاقانه خود در ایجاد آن

علاوه بر این‌‌ها می‌توان وسایل منزلی تهیه کرد که در آن از هنر ویترای استفاده شده است. مثلا آباژوری با طرح و نقاشی روی شیشه آن و یا آینه‌های ویترای، گلدان شیشه ای و … تهیه کرد و در دکور منزل بهره برد.

یکی از نکاتی که در شستشو شیشه ویترای استفاده در دکور منزل باید رعایت کنید عدم استفاده از اسکاچ در نظافت آن است چراکه سطح صیقلی و براق آن از بین می‌رود. در تمیزکاری دستمال را زیاد فشارندهید و به آرامی گرد و غبار را از روی آن پاک کنید. فروشگاه الماس جام

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *