مقالات

شیشه های دور دوشی و زیبایی حمام

شیشه های دور دوشی

زیبا سازی فضای حمام با شیشه های دور دوشی

زیبایی محیط تاثیر زیادی در بهبود کیفیت زندگی انسان ها دارد. از جمله محیط هایی که انسان همواره با آن سرو کار دارد محیط خانه یا استراحتگاه می باشد که برای ساخت آن از متریال های مختلفی مثل سنگ، چوب یا شیشه استفاده شده است. سازه های شیشه ای در طرح و رنگ های مختلف تولید می شوند که بسته به نیاز در قسمت های مختلف ساختمان قابلیت کاربردی دارند. یکی از کاربردی ترین قسمت های ساختمان که استفاده از شیشه برای دکوراسیون آن بسیار تاثیر گذار است حمام است. شیشه های دور دوشی من جمله سازه هایی هستند که این نقش را برای مدرن ساختن و زیباتر ساختن محیط حمام ایفا می کنند. سفارش شیشه دور دوشی

شیشه‌های دور دوشی  به حفاظ‌های شیشه ای گفته می‌شود که در طرح ها و اندازه‌های مختلف در امر ساختمان سازی و استفاده بهینه از فضا  و مدرن سازی محیط داخلی مورد توجه طراحان داخلی قرار گرفته است. همان طور که در بالا اشاره شد شیشه از جمله تجهیزاتی محسوب می‌شود که امروزه در صنعت ساختمان سازی برای زیبا تر ساختن دکوراسیون فضای داخلی و بیرونی از آن استفاده می کنند با به کار بردن شیشه در کنار متریال های دیگر مثل سنگ، چوب ، کاشی و سرامیک می‌توان زیبایی واقعی را برای محیط حمام به ارمغان بیاورید و از زیبایی و تمیزی ان لذت ببرید.

شیشه انتخابی مناسب برای زیبایی ساختمان

در گذشته متریال های اصلی ساختمان بر پایه سنگ و چوب بود اما امروزه شیشه جای خود را به راحتی در کنار سایر مواد ساختمانی باز کرده است و به عنوان مهمترین متریال در امر زیبا سازی محیط در آمده است و تضاد زیبایی را در کنار این مواد ایجاد کرده. استفاده از شیشه در امر ساختمان سازی کاربرد فروانی دارد و در جای جای ساختمان از فضای داخلی گرفته تا خارجی ماهیت کاربردی پیدا کرده است. زیبایی ، سبکی ، تنوع ، نصب آسان و امکان ایجاد طرح های خاص و زیبا روی آن تقاضا را برای استفاده در دکوراسیون داخلی را به شدت زیاد کرده است. فروشگاه الماس جام

ظرافت شیشه در کنار متریال های خشن می تواند به راحتی سازه های ظریف و زیبا را شکل دهد. در نتیجه با انتخاب شیشه مناسب با کار مد نظر و بسته به نیاز می توان شاهد زیبایی قابل توجهی در فضای داخلی ساختمان بود.

انواع شیشه های دور دوشی

شیشه دور دوشی در سه مدل مختلف تولید می شود:

مدل فریم دار ریلی

با قاب المینیومی از جنس سکوریت ۶ میل تولید و از طریق پیچ یا پرچ به دیوار فضای مورد نظر متصل می شود.

مدل فریم لِس ریلی

از جنس شیشه سکوریت ۱۰ میلی ساخته شده و بدون قاب است که با تعدادی بست به فضا ملحق می شود و درب آن به صورت ریلی باز می شود.

مدل فریم لِس لولایی

در این مدل از دور دوشی شیشه ای نیز از شیشه سکوریت ۱۰ میل تولید شده که بدون قاب و با تعدادی بست به دیوار و زیر دوشی، وان، جکوزی، سکو، لبه یا کف حمام وصل می شود و درب با استفاده از تعدادی لولا به شیشه‌های ثابت متصل شده و به صورت لولایی باز و بسته می گردد.

استفاده هر کدام از این مدل ها بسته به فضای داخلی ساختمان است و به کار بردن هر کدام از آنها زیبای خاصی را به کاربر عرضه می کند. این شیشه ها امروزه در طرح‌ها و نقش های مختلف به راحتی در بازار موجود هستند و می‌تواند با سلایق مختلف منطبق شوند به کار بردن هر کدام از طرح های تولید شده در بازار باعث می‌شود شما یک حمام متفاوت و زیبا داشته باشید تا با فناوری عصر جدید پیش بروید.

تا به حال از شیشه های دور دوشی استفاده کرده اید؟ تچربیاتتان را با الماس جام به اشتراک بگذارید.

پست های مرتبط

1نظردر “شیشه های دور دوشی و زیبایی حمام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *